+420 608 472 873 info@sikovnivytvarnici.cz

Aneb jak to probíhá, když si nás objednáte.

V první řadě nás kontaktujete přes poptávkový formulář, telefonicky nebo emailem. První co potřebujeme vědět, tak odkud jste, protože si domlouváme strategicky cesty určitým směrem z ekonomických důvodů a abychom naše lektory neuštvaly (jeden den je neposlaly do Karlových Varů a druhý den do Ostravy). Dále se domluvíme na termínu. Potřebujeme sdělit počet účastníků a o jaký workshop máte zájem. My Vám sdělíme kolik přijede lektorů a kolik potřebujeme prostoru, pro více jak 150 dětí je třeba pracovat ve 2 třídách najednou, tudíž k Vám přijedou 2 lektoři. Většinou potřebujeme elektrickou zásuvku a přístup k vodě pro děti, aby se měly kde umýt. Požadujeme být na jednom místě a nestěhovat se ze třídy do třídy, lepší je si sestavit harmonogram, která třída v kolik hodin přijde za námi.

Workshopy je možné uskutečnit jak v interiéru, tak v exteriéru, nejvhodnější je mít předem připravenou mokrou i suchou variantu. Ze zkušenosti v zimním období nejsme odolní a ochotní my a ani potenciální zákazníci tvořit venku.

 

Cestovné se neplatí, v ceně u konkrétních workshopů máte cestovné, materiál a lektora. Podmínka je, aby na jeden výjezd bylo min. 150 dětí, pokud Vaše škola nebo školka nenaplní takovou kapacitu, není problém kontaktovat školu nebo školku v okolí, jestli by neměla v ten samý termín zájem o jakýkoliv workshop z naší nabídky. V tomto případě určitě uvítáme i Vaší pomoc a Vaše kontakty, protože to své okolí znáte lépe, než my s pomocí kamaráda Googlu. Takže jezdíme i do školek, kde je pouze 20 dětí, neradi odmítáme i takto malé školky.

Školy a školky platí na místě v den realizované akce, nutné vědět dopředu kolik dětí se zúčastní (podle toho objednáváme určitý počet materiálu s rezervou navíc). Pokud některé děti chybí, vyrábí za něj kamarád nebo paní učitelka, aby mu nechyběl dáreček nebo po domluvě je možné ve školce zanechat materiál k vyrábění pro chybějící děti. Není možné, aby díky nemocnosti jsme na místě fakturovali méně, než bylo předem domluveno. Berte prosím ohled na to, že je v ceně cestovné, lektoři a objednáváme materiál na počet (když si objednáváte vánoční cukroví, tak také není možné, aby jste si ve finále vzali jen část z předem domluvené objednávky). Potvrzením termínu nám potvrzujete, že jste si přečetli i obchodní podmínky. Děkujeme za pochopení.

Města, pořadatelé akcí, firmy  mají na výběr 3 varianty placení. Každopádně pro ně platí také minimální objednávka 150 workshopů.
1. Varianta – hradí veškeré náklady pořadatel (předem na fakturu, jsme plátci DPH)
2. Varianta – přispívají část pro účastníky akce a o to se poníží cena za workshop
3. Varianta – nepřispívá a nehradí pořadatel a návštěvníci si hradí workshopy sami v plné výši (pouze námi ověřené akce)

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi!