WORKSHOPY pro eventy a teambuildingy

Rádi by jste si vyzkoušeli broušení skla? Máme pro Vás připraveno 26 brusek s diamantovými nástavci různých tvarů a několik šablon s motivy nebo jmény. Brousit se dá na slabostěnné i silnostěnné sklo. Nutné je dopředu objednat druh skla. Máme k dispozici korbely, lahve na šťávy, sklenice na víno, na vodu, atd.

Zdobíme s pyrografickým perem, nástavce lze měnit a v nabídce jsou i raznice. Nabízíme krabičky na poklady, na papírové ubrousky, kuchyňská prkýnka, vařečky, podnosy, atd. K dispozici máme 15 pyrografických per a každý může mít jiný nástavec. Pro snažší tvoření máme i šablony s různými dekory, které můžete předkreslit tužkou. Vhodné pro začátečníky...

Sítotisk

19.11.2019

Sítotisk pomocí již vytvořených šablon je vhodný na textil, papír, sklo, dřevo a jiné neporézní materiály.

Ebru, turecká technika malování na vodní hladinu a přenos na textil nebo papír. Opravdu okouzlující technika, se kterou se dá abstraktně i konkrétně malovat na vodní hladinu.

Baňky jsou skleněné, ústy foukané z české sklárny. Každá vánoční ozdoba je zvlášť zabalená do krabičky, aby se nikomu po cestě domů nerozbila. K dispozici máme kouzelné stoly s glitry.

Bez lepidla poskládané vánoční dřevěné výřezy do plastové koule. Dekorované umělým sněhem, sněhovou tužkou nebo akrylovými barvami s glitry.