Nabízíme Vám možnost vytvořit projektový řemeslný den na míru dle Vašich představ, aby se Vám hodil do Vašich šablon. Projektový den může být buď pro 1. nebo pro 2. stupeň ZŠ. Můžeme nabídnout až 8 technik v jeden den.

Tisícel let stará technika smaltování a my jí přivezeme k vám do školy. Přivezeme veškerý materiál a pomůcky včetně pícky, aby si mohly děti odnést výrobky ještě ten den. K dispozici je 23 odstínů barev smaltovacího prášku, různé druhy příborů, které je nutně objednat předem.

Vhodné pro děti od 8 let.
pro děti máme připraveno 26 brusek na sklo. K dispozici máme šablony nebo vytištěná jména, které můžete obkreslit na sklo fixou a po té brousit do skleniček. děti mohou předkreslovat fixou i dle své fntazie. Pro děti to je velký zážitek a odnesou si krásný dárek domů. Nutné je dopředu objednat druh skla....

Vhodné pro děti od 8 let.
Vůně dřeva a dekorování vařeček, krabiček na poklady pro maminky nebo babičky jako dárek. Ze dřeva jsou k dispozici vařečky, kuchyňská prkýnka, dárkové krabičky různých velikostí. Nutné objednat produkty předem. K dispozici máme 26 pyrografických per a každý může mít jiný nástavec nebo raznici.

Sítotisk

21.11.2019

Sítotisk pomocí již vytvořených šablon je vhodný na textil, papír, sklo, dřevo a jiné neporézní materiály.

Skládané a zdobené baňky z dřevěných výřezů, které se vloží do plastových polokoulí. Nic se nelepí, pouze skládá. Zdobí se sněhovým perem a umělým sypkým sněhem. Průměr baněk je 6 cm u motivu vločky a 8 cm u motivu vesničky a jelenů.

Malování baněk z foukaného českého skla. Lektorka Vám přiveze veškerý materiál.

Pro tuto dílnu je nutné mít velké prostory. Deštníky jsou na objednávku v barvách bílé, tm. modré nebo černé, jsou sládací do kabelky.