Příměstské tábory v Oldřichově u Písku


Pro rok 2023 chystáme otevřít 3 turnusy příměstského tábora.

1. turnus: 17. 7. - 21. 7. 2023

2. turnus: 31. 7. - 4. 8. 2023

3. turnus: 14. 8. - 18. 8. 2023

Tradičně zůstáváme u našeho konceptu s půleným programem, půl dne sportovní a půl dne kreativního tvoření. Dopoledne budeme jezdit po okolí na kole a odpoledne budeme kreativně tvořit. Jako novinku nabízíme možnost inline bruslení pokud bude dostatečný zájem. Kola si můžete zanechat u nás celý týden v garáži. Minimální počet účastníků je 15 a maximální je 20. Bude se na Vás těšit Klára, Eliška a Eliška ml.

A na co se můžou děti těšit? Broušení skla, malování deštníků, vypalování do dřeva, Ebru (malování na vodní hladinu), výrobu mýdel, výrobu svíček, keramickou hlínu a hrnčířský kruh, malování na obličej, smaltování příborů, atd....

Cena je 3000,- včetně DPH. Někdy přispívá zaměstnavatel nebo pojišťovna. V ceně je oběd (máme domluvené obědy ze školní jídelny ZŠ J. K. T., kde je známo, že vaří opravdu dobře), celodenní pitný režim, veškerý materiál, lektorka a instruktorka. Dopolední a odpolední svačinku si děti nosí z domova. Níže je připravená přihláška, kterou stačí vyplnit, následně zašleme zálohovou fakturu, kterou je nutné co nejdříve uhradit, rezervované místo máte po uhrazení zálohové faktury. Pro podrobnosti zavolejte na tel. +420 608 472 873.

Naše prázdninové kreativní kurzy pro děti od 6ti do 14 let jsou půl sportovní (dopoledne na kole nebo bruslích) a půl tvořivé (odpoledne). Děti se naučí spousty našich technik a každý den si odnáší výrobky domů. Je vhodný i pro začátečníky na bruslích i pro ty, kteří nemají moc naježděno na kole.

Přihláška na příměstský tábor 

Cena 3000,- včetně DPH.

Šikovní výtvarníci - Kreativní potřeby