+420 608 472 873 info@sikovnivytvarnici.cz

akreditovaný MŠMT Inspirativní workshop výtvarných moderních technik pro pedagogy

 


 

akreditovaný MŠMT Inspirativní workshop výtvarných moderních technik pro pedagogy

 • ID nabídky
 • Termíny
  dle dohody
 • Hodiny
  8:00 -
 • Věk
  učitelé 1. a 2. stupně, učitelé MŠ, pedagogy volného času, učitele praktického vyučování, vedoucí školních zájmových kroužků a klubů, vychovatelé mimoškolních zařízení, a jiné podobné
 •  Kategorie
 •  Cena
  2000

Workshop je vhodný pro inspiraci pedagogů i mimoškolních pracovníků.

Worshop je zaměřen na ukázku, teorii, seznámení s pomůcky, spotřebním materiálem a především na praxi 3 moderních výtvarných technik z naší nabídky. Všechny techniky, co se u nás naučí, mohou realizovat s dětmi ve škole, školce nebo na zájmových kroužcích. V nabídce máme Pyrografii, broušení skla, tupování a razítkování textilu, malování na hedvábí, Ebru (malování na vodní hladnu), smaltování kovu, skla, keramiky a porcelánu, malování vánočních skleněných ozdob pipetou, facepating, výroba mýdla, výrobu svíček a soustružení tužek. Součástí workshopu je i seznámení s bezpečností práce. Každý měsíc je workshop vypsaný na jiné 3 techniky. Program nezahrnuje metodiku a didaktiku práce pedagoga.

Maximální počet účastníků je 10. Cílová skupina jsou učitelé výtvarné výchovy pro 1. a 2. stupeň, učitelé dílen nebo praktické výchovy pro 2. stupeň, učitelé MŠ, učitelé zájmových kroužků a mimoškolních aktivit.

V případě zájmu můžeme tématicky sestavit workshop dle Vašich přání. Budeme se maximálně snažit, abychom Vám vytvořili přátelské prostředí. Účastníci workshopu mají automaticky 10% slevu na zboží.

Termíny Inspirativních workshopů jsou v našem online kalendáři.

Pokud by byl ve vašem městě a okolí zájem, můžeme workshop uspořádat na vaší škole, min. počet účastníků je 10 a maximální je 12.

 

Máte zájem o tuto nabídku? Níže otevřete poptávkový formulář.

Firma / Organizace

Vaše jméno*

Váš email*

Webové stránky

Telefon*


Odhadovaný počet zúčastněných

Termíny (alespoň 3 termíny, které by Vám vyhovovaly)


Vaše poznámka

Další zajímavé nabídky